Facebook

   HAZIR MUTFAK   

HAZIR MUTFAK

HAZIR MUTFAK NEDİR?

Hazır Mutfak modüler mutfaktır. Hazır denilmesinin nedeni modüllerin önceden üretilip stoklanmasıdır. Maalesef ülkemizdeki yapı tarzlarında kiriş ve kolonların gizlenmemesi ve konutların birçoğunda duvarların kesiştiği köşelerde farklı açıların olmasından dolayı önceden üretilerek stoklanan dolap modülleriyle uygulama yapmak ya mutfağın yada dolapların yeniden tadilatını gerektirmektedir. Bu nedenle şirketimiz butik tarzı ama modüler üretim yöntemini seçmiştir.
Ayrıca mutfak bir dekorasyon işidir. Bir broşürde beğenilen yada bir mağazada sergilenen model mutfağı alıp evinize götüremezsiniz. Kendi mutfağınıza göre tasarım yaptırmanız gerekir.

NERDEN BAŞLAMALI?
İş ölçü almakla başlar. Sonra buraya en uygun olacak biçimde, hem sizin zevkinize hitap edecek, hem de sizin onu kullanırken en rahat edeceğiniz şekilde (hem estetik hem işlevsel olarak) firmanın görevlisi tarafından bir proje hazırlanır. 
Bu proje üzerinde aizin istediğiniz değişiklikler yapılıp en son şekli verildikten sonra, istenilen malzemelere göre fiyat çıkarılır. Proje ve fiyatta anlaşıldıktan sonra, projedekullanılan modüller üretilerek montaj çalışmasına başlanır.

PROJEYE GÖRE TADİLAT YAPILMALI?

Mutfağın montajından önce kendinize şu soruları sorun:
Mutfak mekanında tadilat yapılacak mı? Su tesisatının yeri değişecek mi? Batarya ve prizler nereye yerleştirilecek? Özel aydınlatma istenecek mi? Yer ve duvar fayansları değişecek mi? Duvarlar tamamen fayansla mı kaplanacak, yoksa sadece tezgah ile dolaplar arasındaki bölüm mü fayans olacak? Bütün bu işlemler montajdan önce ve üzerinde anlaşılan projeye göre yapılmalıdır.

TADİLAT ÖNCEDEN YAPILDIYSA?

Tadilatı mutfak firmasıyla anlaşmadan önce yaptırdıysanız, proje mevcut duruma göre hazırlamaya çalışacak, ancak çok gerekli olduğu durumda bazı şeylerin değiştirilmesini isteyecektir.
Eğer üstleniyorsa, bu tadilatın mutfak firmasına yaptırılmasında yarar vardır.

AKSESUARLAR 


Aspiratör, eviye, raylı boy kiler dolabı, tezgah altı raylı kiler dolabı, döner sepet, döner raf, tezgah üstü kepçelik, baharatlık ve kitap rafı en çok kullanılan aksesuarlardır. Bunlardan hangilerini kullanacağınıza da proje safhasında karar vermelisiniz.

TEZGAHLAR

Tezgah olarak kullanılacak malzemeler çeşitleri:
Laminat Tezgah: İçi sunta ve MDF olabilir, üstü yanmaz, çizilmez, leke tutmaz, laminat levha kaplıdır. 
Mermer Tezgah: Genellikle Afyon mermeri kullanılır. Dezavantajı iyi cilalansa bile leke tutar, ısıdan etkilenip çizilebilir. 
Mermerit Tezgah: Mermer tozu ile jelkot karışımı döküm tezgahlardır. Mermer tezgahtan farkı leke tutma özelliği yoktur.Karışımında kaliteli jelkot kullanılırsa ısıdan da kolay kolay etkilenmez. Mermer ve Granit görünümünde her rengi olabilir.
Granit Tezgah: Mermerden farkı; Yanmaz, çizilmez, leke tutmaz nitelikleridir.


HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK
HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK
HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK
HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK
HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK HAZIR MUTFAK

      Kurumsal
      Hizmetlerimiz
   1 -  ANAHTAR TESLİM TADİLAT
   2 -  ÜCRETSİZ KEŞİF
   3 -  CAM BALKON
   4 -  EV TADİLATI
   5 -  İŞ YERİ TADİLATI
   6 -  HAZIR MUTFAK
   7 -  BANYO TADİLATI
   8 -  ASMA TAVAN
   9 -  İÇ & DIŞ BOYA
   10 -  ÇATI İZOLASYONU
   11 -  MANTOLAMA
   12 -  ÇELİK KAPI
   13 -  İÇ VE DIŞ SIVA
   14 -  DEKORATİF DUVAR TAŞLARI
      İletişim
      Projeler
 

 
 

EV TADİLATI


KAT KARŞILIĞI ALIM YAPIM


CAM BALKON


PVC PENCERE


ASMA TAVAN


HAZIR MUTFAK


İŞYERİ TADİLATI


BANYO TADİLATI


ÇELİK KAPI


İÇ & DIŞ BOYA

 
Tüm Hakları Saklıdır.Copyright © 2013 .
Web Tasarım &Yazılım : Ajans Web Tasarım